AKTUALNOŚCI

TURNIEJ PIŁKARZYKÓW - 13 lutego 2014 roku odbył się turniej piłkarzyków, organizowany przez KSM Rytro, który był rozgrywany pomiędzy ryterskimi Ksmowiczami.

I miejsce zajęli: Michał Mos i Piotr Szyszka, II miejsce: Ola Tomasiak i Ks. Damian Pitwor, III miejsce: Bartek Dziedzina i Karol Cięciwa. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

ŁYŻWY - 6 lutego 2014 roku nasza ryterska młodzież (15 osób) udała się, wraz z księdzem opiekunem, na łyżwy do Krynicy-Zdrój.

KWESTA - 2 lutego 2014 roku nasz oddział KSM zbierał datki pieniężne, podczas wszystkich Mszy Świętych, dla ciężko chorego Stasia.

JUBILEUSZ KSM - 25 stycznia 2014r. grupa młodzieży udała się, wraz z księdzem Damianem, na obchody Jubileuszu XX- lecia istnienia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Naszej Diecezji, które odbyły się w Starym Sączu.

RIO II W NOWYM SĄCZU - W Kościele Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu odbyło się, w sobotę 7 grudnia, diecezjalne spotkanie modlitewne dla młodzieży „Rio – Nowy Sącz – Kraków", w którym wzięła udział ryterska młodzież.

SYLWESTER - 31 grudnia 2013 roku, Mszą Świętą o godzinie 20.30, którą celebrował ks. Damian Pitwor, odbyła się zabawa sylwestrowa, w salce pod kościołem, dla członków naszego oddziału KSM.

ANDRZEJKI - W sobotę 30 listopada 2013 roku, KSM zorganizowało zabawę andrzejkową. Rozpoczęła się ona Mszą Świętą o godz 19 00, którą celebrował ks. Damian Pitwor.

RIO I W NOWYM SĄCZU - Parafia św. Kazimierza w Nowym Sączu zorganizowała niezwykłe spotkanie z Jezusem w klimacie Światowych Dni Młodzieży w Rio. Odbyło się ono 27/28 września. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 21.00, kiedy to młodzi z Nowego Sącza i okolic zgromadziła się na Apelu Jasnogórskim. Spotkanie skończyło się uroczystą Mszą Świętą o 3.00.

POŻEGNANIE KS. TOMKA - 26 sierpnia 2013 roku odbyło się spotkanie przy ognisku, na którym żegnaliśmy naszego wspaniałego kapłana, ks. Tomasza Słowika.

OGNISKO - 13 sierpnia 2013 roku zostało zorganizowane ognisko podębowieckie, na które nasz oddział KSM zaprosił młodzież z parafii Barcice.

DĘBOWIEC - WIARYG(Ł)ODNI to hasło XXVI Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych, które odbyło się w dniach 8-13 lipca 2013 roku w Dębowcu.

RYTERSKIE ZAWODY - 11 maja 2013 roku, nasz oddział KSM zorganizował, dla KSMów diecezji tarnowskiej, turniej piłki siatkowej. Przybyło 10 oddziałów KSM, wraz z kibicami.

POŻEGNANIE KS. WALDKA - 22 sierpnia 2012 roku odbyło się bardzo wyjątkowe i wzruszające spotkanie, gdyż żegnaliśmy księdza Waldemara Bożka - założyciela naszego oddziału.