WIZYTA DUSZPASTERSKA 2017/2018


WIZYTA DUSZPASTERSKA 2017/2018

Czwartek – /28.12.17r./; od godz. 8.3o

1. Sucha Struga /Wyśni koniec; od Dziedzina do Dudczak/
2. Obłazy Ryterskie /od Piwowar do końca za kapliczką/
3. Połom Niżna /od Citak do końca/

 

Piątek – /29.12.17r./; od godz. 8.3o

1. Sucha Struga /od Wolak do Bochniarz/
2. Obłazy Ryterskie /środek, od Kotarba do Klag/
3. Mikołaska /od góry/

 

Sobota – /30.12.17r./; od godz. 8.3o

1. Sucha Struga /od Gawlak do Jeremenko/
2. Obłazy Ryterskie /od Roztoki Ryterskiej – tradycyjnie//
3. Rytro – Potok /od Dulak do Głąb/

 

Niedziela – /31.12.17r./; od godz. 12.3o

1. Rytro – domy za torami
2. Domy przy wyciągu i Leśniczówka
3. Rytro – Potok /od Klóska do końca/

 

Poniedziałek - /01.01.18r./; od g. 12.3o

1. Sucha Struga /od Pierzga, Wasyl do Tokarczyk Paweł/
2. Ryto-Mikuty I /od Legutko do Tokarczyk/

 

Wtorek - /02.01.18r./; od godz. 14.oo

1. Sucha Struga /od Cięciwa do Zając/
2. Rytro-Mikuty II /od Smaga do Filip/; od g. 15.oo
3. Roztoka Ryterska I /od Leśniczówki do Pawlik/

 

Środa – /03.01.18 r./; od g. 14.oo

1. Sucha Struga /od Kłak do Rams/
2. Rytro-Wilkówka I /od Maurekk do Leszczyński/
3. Roztoka Ryterska II /od Tokarczyk do Mos/; od g. 15.oo

 

 Czwartek – /04.01.18 r./; od godz. 14.oo

 1. Sucha Struga /od Tokarczyk do Miechurski/

2. Rytro-Wilkówka II /od Leszczyński do Pawlik/
3. Roztoka Ryterska III /od Pancerz do Pawlik/

  

Piątek – /05.01.18 r./; od g. 14.oo

 1. Sucha Struga /od Gizicki do Tokarczyk Włodzimierz/

  

Sobota – /06.01.18 r./; od g. 12.3o

 1. Sucha Struga /od Pawlik do końca/

2. Makowica
3. Roztoka Ryterska IV /od Tomasiak do Podgórski/

 

 Niedziela – /07.01.18 r./; od g. 12.3o

 1. Podmakowica

2. Życzanów /od Podmakowicy/
3. Dominików /od góry/

  

Poniedziałek – /08.01.18 r./; od g. 14.oo

 1. Rytro-Ubocz i Piaski /od góry/

2. Rytro-Os. za szkołą I /od Kulig do Tokarczyk/
3. Roztoka Ryterska V /od Gabryś do Tokarczyk/ ; od g. 15.oo

  

Wtorek - /09.01.18 r./; od g. 14.oo

 1. Rytro-Os. przy stadionie I /od Wajbrener, Obrzud do Barnach/

2. Rytro-Os. za szkołą II /od Pawlik do Tokarczyk/ ; od g. 15.oo
3. Rytro od Roztoki I /od Kowalczyk do Pawlik-Tomasiak /

  

Środa – /10.01.18 r./; od godz. 14.oo

 

1. Rytro-Os. przy stadionie II /od Brzeski do Baziak/
2. Rytro-Os. za szkołą III /od Łękawski do Stokłosa/
3. Rytro od Roztoki II /od Pawlik do Padula/ ; od g. 15.oo

  

Czwartek – /11.01.18 r./; od godz. 14.oo

 1. Rytro-Os. przy stadionie III /od Miechurski do końca/

2. Rytro-Os. za szkołą IV /od Skoczylas do Tokarczyk/
3. Rytro od Roztoki III /od Dziedzina do Tomasiak/

  

Piątek – /12.01.18 r./; od godz. 14.oo

 1. Rytro /od PKP do Szczepanik/

2. Rytro-Os. za szkołą V /od Nosal do Nowak/

 

Sobota – /13.01.18 r./; od godz. 8.3o 

1. Połom Wyżna /od Litwiński do końca/
2. Połom Wyżna /od Tokarczyk do końca/
3. Życzanów /od Woli Kroguleckiej/ 

 

Niedziela – /14.01.18 r./; od g. 12.3o 

2. Rytro-Os. przy Popradzie /od Śmierciak do Porębski/
3. Rytro-Centrum /od Rec do Brzeziński/ 

 

Poniedziałek – /15.01.18 r./; od g. 14.oo 

2. Rytro-Os. przy Popradzie /od Cebula do końca/ od 15.00
3. Rytro-Centrum /od Mycawka do Węglarz/